top of page

Reference

Duben 2019

Za celou naši mateřskou školu bychom Vám všem chtěli moc poděkovat za školku v přírodě – na Monínci, kterou jsme u Vás absolvovali v dubnu tohoto roku. Byli jsme všichni moc spokojení, vše proběhlo bez problémů a dětem i nám pedagogům se škola v přírodě moc líbila, nemáme žádné výhrady. Chválíme organizaci a vstřícnost personálu, náplň, prostředí, atmosféru, jídlo apod. Rádi se na Vás opět obrátíme a přejeme hodně spokojených návštěvníků.

Mateřská škola Praha 5, Bc. Klára Nováková

 

Březen 2019

Jménem všech dětí chci poděkovat za krásný program, mnoho zážitků, plná bříška a celkově za bezva péči. Určitě budeme pobyt v Meránku doporučovat a rádi se sem někdy vrátíme.

Mgr. Simona Sluková, ředitelka mateřské školy

 

Pobyt naplnil naše očekávání, vstřícnost, skvělá péče a ochota personálu byla příkladná – nic nebyl problém. Krásný nový a opečovávaný areál. I přes nepřízeň počasí jsme si to užili. Děkujeme.

Vedoucí učitelka Marcela Lehká


 

Únor 2019

Děkujeme všem pracovníkům Meránku, a zvláště paní Janě, za skvěle připravenou školku v přírodě na Monínci. Děti i my dospělí jsme si odvezli mnoho zážitků a hezkých vzpomínek na pohodový zimní pobyt. 

Ivana Marková, MŠ Liberec


 

Říjen 2018

Krásně strávený podzimní den v přírodě na Monínci. Po společné procházce jsme se dobře naobědvali a pohráli si v herně nově zrekonstruovaného Meránku. Vše září novotou a je skvěle vybavené.

Hana Hlaváčková, ředitelka 

 


Žiraifka – mateřská škola, s.r.o. navštívila DÚZ Meránek v termínu 26. – 29.10.2018 s celkem 15 dětmi. Musím říci, že kvalita ubytování a celkové zázemí nás zcela ohromilo. Měli jsme již zkušenosti s pořádáním pobytových akcí v minulých letech v jiných částech republiky, ale je pravda, že tak vysoký nadstandard jsme nečekali. Příroda, vybavení, personál a samotná komunikace při sjednávání termínu pobytu, byla z mé strany dokonalá. Těšíme se na další pobyt, který máme již naplánovaný na září roku 2019. Plně doporučujeme toto zařízení všem, kteří chtějí pro děti kvalitu a skvělé zázemí.

Ředitelka školky, Kateřina Formánková

bottom of page