top of page

Letní sportovní pobytový tábor

Tábor je vhodný pro mladší děti - tj. od 5 do 10 let. Naší předností je omezený počet dětí v jednom turnusu (do 30) tak, aby všechny děti dostaly potřebnou pozornost a péči. Pro děti je připravený pestrý program zaměřený na pobyt a pohyb na čerstvém vzduchu a různé sportovní aktivity jak v areálu Meránku, tak

v blízkém sportovním areálu Monínec nebo v okolní přírodě. Program sestavujeme tak, aby byl pestrý

a vyvážený, aby se děti nenudily, ale zároveň aktivity bez problémů zvládaly. Základem je především rodinný přístup, kvalitní ubytování a prostředí, které dětem zajistí pohodlí a dostatek relaxace při pobytu. Všichni naši vedoucí jsou zapálení pro práci s dětmi, případně mají pedagogické vzdělání a dlouholeté zkušenosti, všichni jsou řádně proškoleni. Děláme vše pro to, aby bylo o děti postaráno s maximální péčí

a pozorností.

 

Tábor je zaměřený na získání základních sportovních dovedností, s možností vyzkoušet si některé sporty. Poznáme něco z atletické abecedy (např. jak správně běhat, skok do dálky, hod míčkem, vrh koulí apod.)

a vyzkoušíme si různé míčové hry (např. vybíjenou, fotbal nebo volejbal a nohejbal). Nechybí ani různé pohybové hry nebo základy tenisu či boxu. Užijeme si ale i prázdninovou zábavu včetně zážitkových výletů, soutěží či bojovky.

 

Denní režim

 

7.00                      budíček, rozcvička

8.00                      snídaně

8.30–12.00           dopolední program, svačina

12.30                    oběd

13.00–14.00         polední klid

14.30–17.30         svačina, odpolední program

18.00                    večeře

18.30–20.30         večerní program

21.00                    večerka

 

Délka pobytu

 

Táborové turnusy jsou 6denní.

Začátek pobytu je v neděli v 15:00 hodin. Příjezd dětí mezi 14:00–15:00 hodin. Program tábora končí v pátek v 15:00 hodin. Děti lze vyzvednout do 18:00 hodin.

 

Termíny turnusů pro léto 2022

 

Termíny se připravují.

 

Turnus proběhne při přihlášení minimálně 15 dětí.

 

 

Cena

 

4 799 Kč 

 

Cena zahrnuje ubytování, stravování 5x denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře) a celodenní pitný režim, pedagogický a zdravotnický dozor a náklady související se zajištěním táborového programu. Cena nezahrnuje úrazové pojištění dítěte a dopravu dětí na tábor a z tábora (zajišťují si rodiče sami).

 

Přihlášky lze podávat do: 30.6.2022

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 

tabory@meranek.cz

+420 728 260 844

Pro více informací nás kontaktujte na uvedeném e-mailu, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

 

 

 

Ke stažení

 

Přihláška na pobytový tábor

Potvrzení o bezinfekčnosti

Posudek zdravotní způsobilosti dítěte

bottom of page