Zařízení

Pobyt na čerstvém vzduchu ve spojení s naším ubytovacím zařízením a pestrou stravou, je přizpůsoben potřebám dětí a jejich pedagogů.

 

 

Kde budete bydlet?

V nově zrenovované budově, ve které nabízíme dvě samostatná patra. Na každém z nich najdete plně vybavenou hernu, pokoje pro děti, sociální zařízení, úložné prostory a zázemí
pro pedagogy. Každé z podlaží je vybaveno až 20 lůžky, která jsou přímo určená pro malé děti. Prostory jsou vytápěny podlahovým topením. Kousek přírody jsme přenesli i do našeho ubytování - interiér je vybaven dřevěným nábytkem. V současné době nepostradatelná Wi-Fi je zdarma jak v ubytovacím zařízení, tak i v celém areálu. Pro bezpečnost dětí i dospělých je areál střežen kamerovým systémem.

Co budete jíst?

Velký důraz klademe na zdravé stravování dětí i dospělých. Proto pro děti připravujeme 5x denně čerstvá domácí jídla, která plně vyhovují zásadám zdravé výživy. V nabídce stravování pro vás zajistíme snídaně formou bufetu. Zde si každý může vybrat dle chuti ze
sortimentu domácího pečiva, pomazánek, uzenin a sýrů od místních dodavatelů. Pro milovníky sladkého připravíme ovesné kaše, džemy a máme i vlastní med. V každodenní nabídce najdete také ovoce a zeleninu, které považujeme za samozřejmou součást dětského jídelníčku. Nedělá nám problém individuálně upravit pokrmy v dietní verzi, kterou stravování některých dětí vyžaduje, nebo splnit jakékoliv jiné vaše požadavky spojené se stravováním. Pitný režim je zajištěn během celého dne podle vašich požadavků. A jako bonus na vás čeká zcela nová jídelna s krásným výhledem na zahradu.