top of page

Zařízení

Pobyt na čerstvém vzduchu ve spojení s naším ubytovacím zařízením a pestrou stravou, je přizpůsoben potřebám dětí a jejich pedagogů.

Kde budete bydlet?

V nově zrenovované budově, ve které najdete plně vybavenou hernu, jídelnu s kuchyní, pokoj pro děti, sociální zařízení, úložné prostory a zázemí pro pedagogy. Vše s krásným výhledem do zahrady. Ložnice je vybavená lůžky, která jsou přímo určená pro malé děti. Prostory jsou vytápěny podlahovým topením. Kousek přírody jsme přenesli i do našeho ubytování, jehož interiér je vybaven dřevěným nábytkem. V současné době nepostradatelná Wi-Fi je zdarma jak v ubytovacím zařízení, tak i v celém areálu. Pro bezpečnost dětí i dospělých je areál střežen kamerovým systémem.

Co budete jíst?

Při variantě pobytu „all inclusive“ je stravování zajištěno 5x denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře), včetně pitného režimu během celého dne.
Při variantě pobytu „bez servisu“ zajišťujeme pouze dovoz obědů a večeří bez servírování. Snídani, dopolední svačinu, odpolední svačinu a pitný režim si zajišťuje
klient sám. V budově je k dispozici plně vybavená kuchyňka. Můžeme zajistit i stravu pro děti s individuální dietní potřebou. Je třeba však domluvit předem již při objednávání pobytu.

bottom of page